Logo PPG img
ppg deco polska sp. z.o.o.

ul. Kwidzyńska 8

51-416 Wrocław2

Zadzwoń do nas: 801 11 33 11
lub napisz:
Pola oznaczone ( * ) są obowiązkowe
Wpisz wiadomość
Podaj poprawnego e-maila
Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem danych osobowych jest PPG Deco Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu: ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław („Administrator”).
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie na podstawie prawnie usprawiedliwionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f. RODO).
  3. Obiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów IT, a także doręczania korespondencji i niszczenia dokumentacji oraz spółki z grupy PPG.
  4. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas prowadzenia z Panią/Panem korespondencji.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
  7. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
  8. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.
  9. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w jakimkolwiek innym celu.
Logo PPG img
ppg deco polska sp. z.o.o.

ul. Kwidzyńska 8

51-416 Wrocław2

Wiadomość została wysłana
nasi konsultanci skontaktują
się z Tobą w ciągu 7 dni roboczych.