Marka Malfarb została wprowadzona na rynek w 1982 roku. Od samego początku działalności, głównym założeniem było dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. Strategia ta - realizowana przez lata, zaowocowała zdobyciem uznania i zaufania zarówno wśród użytkowników indywidualnych jak i firm wykonawczych.  

Prace naszego działu badawczo rozwojowego doprowadziły do stworzenia produktów łatwych w aplikacji, bezproblemowych w użytkowaniu, dających radość z samodzielnie wykonanej pracy. Stałe monitorowanie trendów dekoratorskich pozwala nam na tworzenie atrakcyjnej palety kolorów dostosowanej zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych aranżacji wnętrz i elewacji.

W ofercie marki MALFARB znajdą Państwo szeroką gamę produktów: od farb wewnętrznych, białych i kolorowych, przez grunty i produkty wspomagające, aż po różnorodne farby elewacyjne, oraz tynki cienkowarstwowe stosowane w systemach ociepleń budynków.

Ciągle dążymy do tego aby nasze produkty spełniały Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do szerokiego grona użytkowników marki MALFARB.

Zapraszamy do współpracy.

O firmie

PPG

PPG Deco Polska Sp. z o.o. (z siedzibą we Wrocławiu) to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym sztandarowej marki Dekoral. Do PPG Deco Polska należą także marki: Dekoral Professional, Dekoral Gold, Domalux, Drewnochron oraz Sigma. Wyroby firmy, to cenione przez konsumentów indywidualnych oraz przez profesjonalistów, najwyższej klasy produkty, wykorzystywane w kraju i za granicą.
 
PPG Deco Polska cieszy się opinią wiarygodnego partnera biznesowego oraz atrakcyjnego pracodawcy, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane naszej firmie, min. „Firma Przyjazna Klientowi” i „Solidny Pracodawca Roku”.

Swój obecny kształt PPG Deco Polska przyjęła w styczniu 2009 roku kontynuując tradycję SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o. i Polifarbu Cieszyn – Wrocław S.A., największych firm branży farb i lakierów w Polsce.

Firma PPG Deco Polska jest częścią koncernu PPG Industries - światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma powstała w 1883 roku. Zaopatruje klientów z branży przemysłowej, transportowej, budowlanej oraz klientów detalicznych. Siedziba PPG znajduje się w Pittsburghu (USA). Firma działa w ponad 60 krajach świata i zatrudnia ok. 40 tys. pracowników. Wartość sprzedaży w 2010 roku wyniosła 13,4 miliarda dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie www.ppg.com